Paweł
Świderski – Przewodniczący

W serwisie OLX odpowiada za rozwój kategorii Praca oraz operacyjne wsparcie użytkowników i klientów biznesowych. Słuchacz studiów podypolomowych MBA, absolwent podyplomowych studiów z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa teleinformatycznego. Przed dołączeniem do OLX, przez ponad dwa lata Dyrektor Zarządzający jednej z największych wielkopolskich agencji pracy tymczasowej. Wcześniej menadżer sprzedaży i telesprzedaży w wiodącym serwisie wyszukiwania lokalnego w Polsce. 

Anna
Macnar

CEO HRM Institute; doświadczona ekspertka, strażniczka marki pracodawcy, pasjonatka kultury organizacyjnej, zarządzania talentami i synergii marek. Konsultantka, szkoleniowiec, trenerka, wykładowca (m.in.: AGH, SGH). Autorka książki „Employer branding bez tajemnic” oraz innych publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, kultury organizacyjnej, EVP, storytellingu w employer brandingu, pokoleń na rynku pracy. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru komunikacji i budowania strategii marki pracodawcy. Od lat śledzi trendy EB, prowadzi autorskie badania, dzieli się wiedzą i doradza czołowym pracodawcom. Współpracuje z międzynarodowymi ekspertami i firmami w zakresie badań employer brandingowych. Oferowana wiedza inspiruje uczestników do wprowadzenia działań w swoich firmach.   

Kasia
Tang

Autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji i sourcingowi www.kasiatang.com, znana też z prowadzenia społeczności Recruitment Open Community. Na co dzień wspólnie z Karoliną Latus uczy zespoły rekrutacji skutecznie docierać do kandydatów poprzez szkolenia, warsztaty i wykłady. Koncentruje się na tematach związanych z rekrutacją, mediami społecznościowymi i wyszukiwaniem kandydatów w sieci, ale szuka zawsze szerszej perspektywy społecznej i kulturowej dla tych działań. Występuje podczas wydarzeń w Polsce i za granicą, a w wolnym czasie pochłania książki (chętnie w formie audiobooków).

Joanna
Tonkowicz

Partner Zarządzająca w Absolvent Consulting - strategia EB i HR. Obecnie strategicznie doradza dużym markom z branży konsultingowej, energetycznej, farmaceutycznej, firmom dystrybucyjnym i produkcyjnym. Swoją wiedzę i doświadczenie w projektowaniu marki pracodawcy budowała, pracując ponad 15 lat dla międzynarodowych firm doradczych EY, Deloitte oraz banku Santander. Twórca najwyżej ocenianych kampanii i rozwiązań EB i HR na polskim rynku, które znacząco wpłynęły na doświadczenia rynku pracy z marką pracodawcy, z ekspozycją na strategię biznesową. Ma na swoim koncie wiele nagród w konkursach EB. Odpowiadała za wdrożenie strategii marki pracodawcy EVP osadzonych w strategiach biznesu, projektowanie doświadczeń kandydata w kampaniach EB, procesie rekrutacji i onboardingu; komunikację wewnętrzną i projektowanie doświadczeń pracowników w zakresie wellbeing, wartości i zachowań, kultury różnorodności. W komunikacji korporacyjnej i marketingowej propaguje podejście Human 2 Human, zamiast B2B czy B2C. Facylitator i mówca wielu wydarzeń EB i HR oraz wolontariusz kompetencyjny dla organizacji studenckich AIESEC, Cognitis, ELSA oraz fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Szpitali Dziecięcych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia HR w Polsce.

Monika
Smulewicz

Partner, dyrektor zarządzająca outsourcingiem kadr, płac i rachunkowości w Grant Thornton. Założycielka społeczności HR na szpilkach oraz Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi – w projekcie z sukcesem przeszkolonych zostało już prawie 10.000 osób z całej Polski. Ekspert, praktyk, a nade wszystko pasjonatka prawa pracy. Zawodowo, od ponad 20 lat, „sparingpartnerka biznesu”.  Wspiera przedsiębiorców w obszarze kadrowo-płacowym, rozwiązując problemy, z  którymi borykają się dynamicznie rozwijające się organizacje. Od wielu lat, na salach szkoleniowych, edukuje pracowników i menedżerów w obszarze prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń oraz tego, jak efektywnie i zgodnie z prawem zarządzać kapitałem ludzkim w organizacjach.

Marlena
Charlińska

Z wykształcenia filolog i specjalista ds. komunikacji społecznej. Od 2012 roku zawodowo związana z branżą HR. Przez ostatnie 7 lat pełniła stanowisko HR Managera i rekrutera. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem międzynarodowym oraz rozproszonym. Specjalizuje się w rekrutacji międzynarodowej i uwielbia pracować w środowisku wielokulturowym. Po godzinach entuzjastka aktywnego stylu życia, miłośniczka gór i dobrej książki.

Zuza
Piechowicz

Dziennikarka, podcasterka. W TOK FM prowadzi m.in. audycje "Dobra praca" dla pracowników i pracowniczek oraz "Praca od podstaw" poświęconą nowym trendom w zarządzaniu i na rynku pracy. Trenerka, prowadzi warsztaty m.in. z budowania odporności psychicznej, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i z rozwijania kreatywności. Założycielka Wytwórni Podcastów, w ramach której wspiera początkujących podcasterów i podcasterki w stworzeniu własnej audycji internetowej.

Donata
Herman-Marciniak

Donata Herman-Marciniak - pasjonatka oraz ekspert ds. prawa pracy, która dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, dzieli się wiedzą jednocześnie rozwijając markę osobistą pod nazwą: Kadry w pigułce. Ekspercki wymiar wiedzy potwierdzają wydane publikacje wydawnicze,  od 2015 roku autorka wielu artykułów i porad z zakresu prawa pracy, autorka kursów online. Pasja jak i zamiłowanie do kamery zaowocowało stworzeniem autorskiego programu telewizyjnego Kadry w pigułce w telewizji biznesowej. Obecnie, jako liderka Kampanii "niezwalniam.pl" zaangażowana w niezwykłą inicjatywę polegającą na promowaniu innowacyjnego, elastycznego rozwiązania na rynku pracy opartego na "współdzieleniu na umowie o pracę". Szukająca oryginalnych rozwiązań, odbiegających od standardowych procesów, wszystko po to aby sprostać wymaganiom rynku pracy przyszłości. 

Angelika
Chimkowska

Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media. Autorka książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce” oraz współautorka „Biblia E-biznesu 3.0”. Wśród jej klientów znaleźli się m.in.: Brother, Ericsson, Hestia, Nokia, PwC, Volvo, Millennium, Warta, Santander, Microsoft i wielu, wielu innych.

Maja
Gojtowska

Od ponad 13 lat doradza i wspiera firmy w zakresie budowania wizerunku i komunikacji. Promuje wykorzystanie metodyki agile w HR. W lutym 2020 r. zdobyła certyfikat ICAgile Certified Professional – Agility in HR. Jest moderatorem Design Thinking. Specjalizuje się w budowaniu doświadczeń kandydatów i pracowników. Projektuje działania wizerunkowe z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyła i zrealizowała kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzi konsultacje, szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm.  

Agata
Matczak

Z branżą HR związana od roku 2012. Posiada międzynarodowe doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Do tej pory poznała różne perspektywy HR- pracując w wewnętrznym dziale personalnym dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa, znanej firmie outsourcingowej, agencji rekrutacyjnej, a także rekrutując talenty do startupów technologicznych w wielu krajach UE. Obecnie zajmuje się rekrutacją oraz onboardingiem nowych pracowników Grupy OLX.  

Adam
Anczykowski

W OLXie od 5 lat, od 3 zajmuje się wyszukiwaniem talentów i prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo chętnie angażuje w procesy Employer Brandingowe, budując coraz lepszy wizerunek OLXa jako świetnego pracodawcy. Życie przyprawia dalekimi podróżami i lekko niezdrowym poczuciem humoru. Nie ma takiej całości, w której nie znalazłby dziury i dziury, w której nie znalazłby całości.

Kinga
Makowska

Ekspertka EB, badaczka i strateżka w hubie eksperckim HRrebels. Pracowała z największymi markami pracodawców w Polsce, tworząc strategie kompleksowe i projektując doświadczenia kandydatów i pracowników. Edukuje branże HR i EB, wprowadzając metodologie i innowacje ze świata marketingu, analityki i IT. Współtwórczyni społeczności #HRsięliczy, podcastu „HR-owa Burza Mózgów” i Badania Stanu Analityki HR w Polsce. W swojej pracy bazuje na metodologiach zwinnych – jest twórczynią pierwszego na świecie frameworku „Agile Employer Branding” wspierającego zwinną transformację i skalowanie projektów EB. Występowała na najbardziej prestiżowych konferencjach i meet-upach poświęconych obszarom HR, EB i analityki, m.in. HRcamp, Kongres Badaczy, Praktycy dla Praktyków HR.

Regina
May

Ekspert Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan ds. strategii personalnych, wykładowca EMBA, HRBP na Collegium Da Vinci, HR Business Partner zarządów, trener, doradca zawodowy, Prezes Fundacji „Anioły Edukacji”. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżera zespołu, dyrektora personalnego Grupie Muszkieterów, Żabka Polska, Eureka Group. Jako trener i konsultant (HRBP) zaangażowana w projekty m.in. dla Bimex, Eureka Group S.A., Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Miasta Poznań, Grupy Orlen, ROC Group, PKP S.A., Corol, Branch Brothers, Millano, Nesperta, Śnieżka, Procorol, PMT, 4KRAFT, Go4Robot, Human Skills, Rzeczpospolita i innych firm z branży wydawniczej, produkcyjnej, handlowej, IT. Ukończyła studia z zakresu zarządzania firmą, psychologię w zarządzaniu, zarządzanie jakością, pedagogikę, coaching i doradztwo zawodowe. Posiada certyfikat Thomas PPA, uprawnienia pedagogiczne, certyfikat Mastera Reiss Motivation Profile.

Anna
Pruczkowska

Rekruterka z ponad 6-letnim doświadczeniem w obszarze HR. W swojej karierze zawodowej zaangażowana była w działania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi we współpracy z firmami z branży technologicznej oraz produkcyjnej. Obecnie zajmuje się rekrutacją w wewnętrznym dziale Grupy OLX i realizuje projekty na rynku polskim oraz zagranicą. Ze względu na zamiłowanie artystyczne na co dzień szuka pokładów kreatywności u potencjalnych kandydatów.


SKŁAD JURY


Event Live