NASZE JURY

Anna Macnar
Przewodnicząca

CEO HRM Institute. Doświadczona ekspertka, strażniczka marki pracodawcy, pasjonatka kultury organizacyjnej, zarządzania talentami i synergii marek. Konsultantka, szkoleniowiec i wykładowczyni. Autorka książki „Employer branding bez tajemnic” oraz innych publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, kultury organizacyjnej i wielu innych. Od lat śledzi trendy EB, prowadzi autorskie badania, dzieli się wiedzą, prowadzi warsztaty i doradza czołowym pracodawcom. Współpracuje z międzynarodowymi ekspertami i firmami w zakresie badań employer brandingowych.

Anna
Pruczkowska

Rekruterka z ponad 7-letnim doświadczeniem w obszarze HR. W swojej karierze zawodowej zaangażowana była w działania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi we współpracy z firmami z branży technologicznej oraz produkcyjnej. Obecnie pełni funkcję Managera Zespołu Rekrutacji w Grupie OLX i realizuje projekty na rynku polskim oraz zagranicą. Ze względu na zamiłowanie artystyczne, na co dzień szuka pokładów kreatywności u potencjalnych kandydatów.

Paweł
Poźniak

Z wykształcenia doradca zawodowy i personalny, zawodowo związany z branżą HR. Pomaga w rozwoju, wierząc w to, że pracownicy i ich talenty są najcenniejszym zasobem organizacji. Uwielbia różnorodność i pracę w środowisku wielokulturowym. Jego siłą jest kontakt z ludźmi, nowości technologiczne i motoryzacja. Zna doskonale różne perspektywy obszaru HR. Obecnie angażuje się w procesy Employer Brandingowe oraz rekrutację i onboarding nowych pracowników Grupy OLX.

Edyta
Pawka

W świecie rekrutacji jest od 2015 roku. Zdobywała doświadczenie w agencji rekrutacyjnej, w modelu outsourcingowym oraz wewnętrznym dziale personalnym. Wspierała międzynarodowe organizacje, jak i lokalne firmy w Europie, Azji i USA. Uwielbia zagadnienia związane z optymalizacją procesów i efektywnością przy wykorzystaniu nowych technologii w rekrutacji. Zapalona fanka podróży, quizów i pozytywnej rywalizacji.

Kinga
Makowska

Konsultantka, badaczka i strateżka w obszarze komunikacji organizacyjnej i transformacji kulturowej. Pracowała z największymi markami pracodawców w Polsce, tworząc strategie kompleksowe i projektując doświadczenia kandydatów i pracowników. Twórczyni metodologii agile employer branding, współzałożycielka hubu eksperckiego HRrebels i współorganizatorka ogólnopolskiego Badania Analityki HR. Prowadzi podcast „HR-owa Burza Mózgów”.

Maja
Gojtowska

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Od ponad 14 lat doradza i wspiera firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej i działaniach wizerunkowych z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyła i zrealizowała kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm. Jest autorką popularnego bloga http://gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukazała się jej książka "Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?". W lutym 2022 roku została uznana przez redakcję Forbes Women Mistrzynią Linkedin.

Joanna
Tonkowicz

Ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie strategicznym z obszaru projektowania strategii marki pracodawcy, inkluzywnej i efektywnej komunikacji korporacyjnej, kultury organizacyjnej DEI i procesów HR nastawionych na projektowanie najlepszych doświadczeń rynku pracy, pracowników i byłych pracowników z uwzględnieniem potrzeb biznesu (HR Business Partnering). Skuteczne rozwiązania projektowała dla m.in. Deloitte, EY, PwC, GSK, Wedel, Santander, PKP Energetyka, LuxMed, MetLife i wiele innych. Jej misją zawodową jest rozwijanie inkluzywnych stylów przywódczych wśród osób na stanowiskach liderskich i wzmacnianie u nich świadomości, jak do rozwoju biznesu przyczynia się człowiek, któremu okaże się mu szacunek. Wierzy w holistyczny rozwój człowieka w synergii z dobrze zarabiającym, etycznym względem ludzi i środowiska, biznesem. To jest jej wkład w budowanie lepszego świata.

Regina
May

Od 21 lat związana z zasobami ludzkimi. Ekspert Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan ds. strategii personalnych, HR Business Partner. Wykładowca na uczelniach wyższych. Trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu zarządzania strategicznego zasobami ludzkimi oraz warsztatach zwiększających efektywność zespołów. Konsultant HR realizujący projekty doradcze w zakresie strategii personalnych, systemów ocen, czy optymalizacji kosztów zatrudnienia. Założycielka Fundacji „Anioły Edukacji”. Brała udział w licznych konferencjach branży HR jako prelegentka w tym HRFactor, Learning&Development – Rzeczpospolita, ROC, czy Elevato.

Donata
Hermann

Pasjonatka oraz ekspert ds. rynku pracy, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, dzieli się wiedzą jednocześnie rozwijając markę osobistą pod nazwą: Kadry w pigułce. Ekspercki wymiar wiedzy potwierdzają wydane publikacje wydawnicze; autorka wielu artykułów i porad z zakresu prawa, autorka kursów online. Autorka programu „Kadry w pigułce” w telewizji biznesowej, szkoleniowiec, konsultant. Poszukuje oryginalnych rozwiązań, odbiegających od standardowych procesów, wszystko po to, aby sprostać wymaganiom rynku pracy przyszłości. Od kilku lat merytorycznie wspierająca start-upy kreujące kreatywne oraz innowacyjne rozwiązania dla pracodawców.

Julia
Bojanowska

Specjalistka ds. employer brandingu i komunikacji w HRM Institute. Specjalistka w zakresie komunikacji marki pracodawcy, content marketingu i employer brandingu. Organizatorka konferencji branżowych, szkoleń i warsztatów. Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji, a także prowadząca szkolenia w tym obszarze. Współautorka badań i raportów z obszaru employer brandingu. Z branżą employer brandingową związana od ponad ośmiu lat. Z wykształcenia oraz wcześniejszej praktyki prawniczka (specjalizacja prawo podatkowe i gospodarcze). Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Public Relations na WSE im. ks. J. Tischnera w Krakowie.

Kasia
Tang

Trenerka rekrutacji, mediów społecznościowych i wyszukiwania kandydatów w sieci. Pierwszą pracę w sourcingu zdobyła przypadkiem, jednak szybko stała się ona jej pasją. Przez lata dzieliła się wiedzą, pisząc bloga na temat sourcingu i EB, miała też okazję wystąpić na wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, między innymi w Berlinie, Londynie czy Amsterdamie. Ostatnie kilka lat poświęciła pracy trenerskiej, współpracując z rekruterami z zespołów wewnętrznych i agencyjnych. Obecnie razem z Karoliną Latus tworzy markę Super Source Me. W 2021 wydały pierwszy polski podręcznik rekrutera, a w 2022 opubikowały podręcznik rekrutera po angielsku.

Angelika
Chimkowska

Strateżka silnych marek osobistych i firmowych. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie LinkedIn). Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego LinkedIn w 2021 roku.

Zuzanna
Piechowicz

Dziennikarka, trenerka, popularyzatorka wiedzy o zdrowiu psychicznym. W Radiu TOK FM prowadzi audycje "Praca od podstaw", "Dobra terapia" i podcasty "Szkoda czasu na złe seriale" i "Dobra praca". Jej teksty można przeczytać w "Krytyce Politycznej", "Gazecie Wyborczej" czy "Newsweeku Psychologii". Absolwentka szkoły trenerskiej Grupy TROP. Jako trenerka prowadzi warsztaty z profilaktyki zdrowia psychicznego, komunikacji i kreatywności. Prowadziła warsztaty dla uczniów i uczennic, studentów i studentek, działaczy i działaczek organizacji pozarządowych czy dziennikarek i dziennikarzy, a także dla więźniów - w Polsce i za granicą (m.in. w Birmie, Ukrainie, Grecji czy na Węgrzech).